Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki jutowe 2 products.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wszyscy profesjonalni hodowcy oraz entuzjaści roślin wiedzą, że naturalne materiały najlepiej sprawdzają się w ich przechowywaniu. Zamiast syntetycznych tworzyw, które charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia warto postawić na lekkie, organiczne tkaniny o wysokiej przepuszczalności powietrza. W naszej ofercie znajdziesz worki jutowe o różnorodnych pojemnościach, które doskonale sprawdzą się w ogrodnictwie i rolnictwie!

Worki jutowe – co je wyróżnia?

Powszechnie rozpoznawalna, naturalna tkanina o szaro-brązowej barwie i nieco chropowatej barwie jest wytwarzana z włókien egzotycznej rośliny, która rośnie w ciepłym i wilgotnym klimacie. Woreczki z juty docenia się nie tylko ze względu na ich trwałość. Doskonale przepuszczają wodę i powietrze, dzięki czemu są idealne do pracy z roślinami. Tkanina jest również w pełni biodegradowalna, co czyni ją przyjazną środowisku. Ekologiczny jest również proces jej hodowania – nie zużywa wiele wody, ma także bardzo dobry wpływ na jakość okolicznego powietrza.

Jak można wykorzystać worki z juty?

Naturalne opakowania znajdują zastosowanie przede wszystkim w pracy z roślinami, dlatego są często wybierane w pracach rolniczych i ogrodniczych. Worek jutowy może z powodzeniem posłużyć jako tymczasowa doniczka do roślin ozdobnych, a także ciekawe opakowanie do egzemplarzy na sprzedaż. Ich struktura jest zwarta na tyle, aby bez przeszkód utrzymać wewnątrz ziemię ogrodową, jednakże dobrze odprowadza nadmiar wody, zapobiegając gniciu korzeni i jałowieniu podkładu.

Worki z juty doskonale nadają się również do przechowywania płodów rolnych. Można trzymać w nich rośliny okopowe, takie jak ziemniaki, marchew czy cebula. Dzięki ich naturalnym właściwościom znacznie zmniejsza się ryzyko przedwczesnego psucia się zebranych warzyw, zapewniając im należytą trwałość. Wskazane powyżej zastosowania to tylko niektóre przykłady zastosowania tych praktycznych i ekologicznych opakowań — a w ofercie BigBag24 dostaniesz je w dużych ilościach i najlepszej cenie, dzięki której poznasz wszystkie ich możliwości!