Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki Big Bag w popularnych rozmiarach

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

W rozlicznych branżach konieczne jest odpowiednie składowanie towarów, a także ich bezpieczny i sprawny transport. Realizacja takich zadań wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań chroniących produkty. Jako jeden z wiodących na rynku sklepów internetowych prezentujemy praktyczne worki big bag, które mają różne wymiary oraz odmienne konstrukcje. Wyróżniają się one doskonałą jakością wykonania i dopracowaniem każdego detalu, więc są funkcjonalne niezależnie do rodzaju podejmowanych działań magazynowych czy przewozowych. Już teraz zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji oraz składania zamówień!

Wymiary worków big bag

Klienci powszechnie sięgają po big bagi, gdyż są one dostępne w wariantach o rozmaitych wymiarach. Zależnie od oczekiwań i typu prac zdecydować można się na artykuły o niewielkich rozmiarach, które da się przenosić samodzielnie lub z pomocą drugiej osoby. Jeśli do przechowania i przetransportowania są większe ilości materiałów, to znakomitą alternatywę stanowią duże worki. Szeroki wybór sprawia, że po big bagi o popularnych wymiarach sięgają przedsiębiorstwa budowlane czy sprzątające, producenci żywności, rolnicy i gospodarstwa domowe. Dzięki nim można zebrać i magazynować zboże, owoce, pasze, gałęzie, piasek czy gruz.

Różne rozmiary worków big bag w naszej ofercie

Dobrze rozumiemy, że podmioty indywidualne oraz firmy potrzebują worków o odmiennych charakterystykach. Dlatego wymiary naszych big bagów są różne – tak, aby poszczególne egzemplarze jak najlepiej spełniły oczekiwania nabywców. Odnajdziesz modele 75 x 75 x 75 cm, 90 x 90 x 120 cm oraz większe. Niektóre z nich mają płaski dół, inne znów wyposażono w praktyczne leje, umożliwiające precyzyjne napełnianie oraz zsypywanie materiałów. Trzeba dodać, że produkty mają również wygodne uchwyty usprawniające transport ręczny czy maszynowy. Ponadto pozostają rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ da się ich używać wielokrotnie, a po czasie poddać je recyklingowi.

Zamów trwałe big bagi o potrzebnych wymiarach

Gdy zamówisz big baga o pożądanych wymiarach, to z pewnością docenisz jego świetną trwałość. Wszystkie artykuły wykonano z mocnych, wysokogatunkowych polipropylenowych tworzyw. W efekcie są one odporne na czynniki mechaniczne czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jednocześnie odznaczają się sporą ładownością, która zadowoli nawet wymagających użytkowników. Zadbaliśmy też o atrakcyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz sporo pieniędzy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy fachowym doradztwem oraz wyczerpująco odpowiemy na zadane pytania. Warto skorzystać z naszych usług!

Sprawdź również kategorię: Worki budowlane