Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

WORKI BUDOWLANE BIG BAG 16 products.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Gruntowny remont lub przeprowadzanie prac konserwacyjnych wiąże się z produkcją dużej ilości śmieci i bałaganu. Aby temu zapobiec sklep BigBag24 oferuje zakup worków budowlanych o różnych gabarytach. Posiadamy torby polipropylenowe i nylonowe na gruz i inne odpady wygenerowane podczas wykonywania prac remontowych.

Wytrzymałe worki na odpady budowlane

Nasze produkty nadają się do przechowywania wszelakich materiałów o różnej wadze i stanie skupienia. Ze względu na dużą szczelność worki budowlane nadają się do składowania substancji granulowanych i sypkich. Big Bag na gruz, węgiel, kamienie i odpady to torba o solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Oprócz poręcznych uchwytów została wyposażona w dno o splocie:

  • gniazda,
  • z podwójnym lub pojedynczym szwem,
  • kwadratowym.

Dzięki takiej budowie, torby są wyjątkowo odporne na duży ciężar i nadają się do bezpiecznego przenoszenia odpadów budowlanych.

Zadbaj o porządek na budowie!

W asortymencie sklepu posiadamy również worki na gruz z lejkiem zsypowym. Takie torby typu Big Bag umożliwiają przenoszenie niepotrzebnych materiałów bez konieczności każdorazowego znoszenia ich z dużej wysokości.

Worki Big Bag zostały wykonane z wysokiej jakości płótna, które wytrzyma udźwig nawet do 500 kg! Przechowasz w nich różnego typu pozostałości i odpady – kamienie, ale również materiały potrzebne do wykonania konkretnych prac.

Torby możesz przenosić za pomocą specjalnego podnośnika lub wykorzystując siłę rąk. Uchwyty rozłożyliśmy w taki sposób, aby toboły mogło utrzymać nawet 4 pracowników. Znajdują się zarówno przy otworze torby, jak i po bokach, co umożliwia wygodne i stabilne przeniesienie gruzu lub kamieni z miejsca na miejsce.

Wygodna alternatywa dla pojemników na śmieci i gruz

Nasze produkty to funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie dla firm remontowych i nie tylko. Dzięki nim zastąpisz duże, plastikowe i często nieporęczne kontenery na śmieci oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze. Torby Big Bag posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, gwarantujące efektywną pracę w różnych warunkach. Siatki jedno-, dwu- i czterozaczepowe sprzedajemy na sztuki i hurtowo.