Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Aktywne filtry

Niejednokrotnie konieczne staje się osłonięcie cennych przedmiotów lub materiałów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W takich sytuacjach najlepiej sięgnąć po doskonałe budowlane plandeki ochronne z PCV, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Mogą być one stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Dzięki nim różnego typu towary zachowają swój wygląd czy pierwotne właściwości. Do wyboru są wykonane z największą starannością duże oraz małe płachty o bardzo dobrej trwałości. Dlatego zapraszamy do obejrzenia całej kategorii produktowej i wybierania naszych propozycji!

Wykorzystaj nasze plandeki ochronne

Bez wątpienia nowoczesne plandeki ochronne PCV mogą być zastosowane w wielu miejscach – ich zalety doceniają przedsiębiorstwa czy gospodarstwa domowe. Duże lub nieco mniejsze płachty zabezpieczają rzeczy przed deszczem, śniegiem, wilgocią, wiatrem, promieniowaniem UV lub pyłem. Współcześnie korzystają z nich firmy budowlane i remontowe, które osłaniają nimi materiały, takie jak cegły, pustaki, worki cementu. Sprzedawane produkty posłużą również do przykrywania wrażliwych towarów w czasie transportu na znaczne odległości. Z kolei rolnicy i sadownicy mogą użyć ich do zakrycia płodów rolnych, roślin czy maszyn rolniczych stojących na podwórzu.

Asortyment dużych i małych plandek budowlanych

Niezależnie od indywidualnych potrzeb u nas odnajdziesz doskonałe artykuły o ponadprzeciętnych właściwościach. Oferujemy duże budowlane plandeki ochronne zrobione z wytrzymałych tworzyw PCV, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych, mogą więc znajdować się na zewnątrz przez cały rok. Nawet intensywnie użytkowane zachowają przez lata swoje zalety, a gdy ulegną zabrudzeniu, z łatwością usuniesz z nich zanieczyszczenia.

Na uwagę zasługują także mniejsze ochronne płachty budowlane, które dobrze zabezpieczą niewielkie obiekty. Trzeba zaznaczyć, że każda plandeka PCV ma na krawędziach specjalne metalowe oczka ułatwiające wiązanie czy montaż w ziemi.

Zamów u nas doskonałe plandeki z PCV

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy ochronnych plandek PCV do zastosowań budowlanych, rolniczych i domowych, to koniecznie sprawdź przygotowaną ofertę. Mamy duże produkty o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych, a także mniejsze wyroby. Są one wytrzymałe, uniwersalne, a przy tym estetyczne – podobnie jak różnego typu worki, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Jako pracownicy dobrego sklepu internetowego zadbaliśmy o korzystne ceny oraz fachową pomoc zakupową. Już teraz skorzystaj i zamów rewelacyjne artykuły!