Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki Big Bag typu zasyp/wysyp

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Wiele towarów należy w odpowiedni sposób przechowywać, a następnie przenosić lub przewozić w założone miejsce. Aby ułatwić wykonywanie takich czynności, warto wyposażyć się w worki zasyp/wysyp na zboże, które są w ofercie naszej firmy. Bez wątpienia stanowią one jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Dlatego są wybierane przez klientów indywidualnych oraz duże i małe przedsiębiorstwa. Ich przemyślana konstrukcja ułatwia bezpieczny transport czy magazynowanie sypkich materiałów różnego pochodzenia. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji, aby przekonać się, że mamy doskonałe artykuły big bag!

Doskonała jakość worków big bag

Warto wiedzieć, czym wyróżniają się dostępne w tej kategorii worki na zboże i inne dobra. Wyposażono je w system zasyp/wysyp, więc górna część ma dużych rozmiarów otwór, umożliwiający napełnianie wnętrza. Z kolei dno big baga to specjalny zamykany lej, który pozwala na szybkie opróżnienie napełnionego akcesorium. Co istotne, do konstrukcji przymocowane są uchwyty transportowe, czyli zaczepy ułatwiające załadunek i rozładunek. Wszystkie produkty wykonano z nowoczesnych materiałów polipropylenowych o dużej gramaturze, odznaczających się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz przygotowanych na obciążenia znacznie przekraczające 1000 kg.

Szeroki asortyment worków na zboże i gruz

W naszym sklepie nabędziesz worki big bag na zboże o różnych rozmiarach, które będą dopasowane do potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności. Proponujemy duże oraz nieco mniejsze modele z lejami do wsypywania i wysypywania materiałów. Niektóre warianty mają fartuch z siatki zapewniający odpowiednią wentylację produktów żywnościowych. Artykuły są przystosowane do inteligentnego magazynowania i wydatnie ułatwiają proces przewozu. Przechować można w nich nie tylko ziarna czy pasze, ale też ziemniaki, inne warzywa i owoce, a nawet gałęzie, kamienie, piasek bądź odpady budowlane. Dlatego też z worków big bag zasyp/wysyp na zboże korzystają rolnicy, firmy remontowe czy transportowe.

Wybierz praktyczne worki big bag typu zasyp/wysyp

Jak wspomniano, uniwersalność worków big bag na zboże sprawia, że są one chętnie kupowane przez podmioty z rozmaitych branż. Dostępne u nas wyroby zasyp i wysyp odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz mogą być użytkowane wielokrotnie. Co warte podkreślenia, zostały stworzone z przyjaznych środowisku materiałów, więc nadają się do recyklingu. Zadbaliśmy również o konkurencyjne ceny, aby nawet duże zakupy były opłacalne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, a następnie zamawiania znakomitych produktów!

Sprawdź również kategorię: Worki z fartuchem zasypowym