Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki ze stabilizacją kształtu Big Bag

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Jeśli poszukujesz wygodnego sposobu na przechowywanie lekkich i sypkich materiałów, który jednocześnie nie będzie zajmować zbyt wiele przestrzeni, mamy rozwiązanie idealnie dla Ciebie. Worki ze stabilizacją kształtu dzięki wzmocnionym szwom i uchwytom doskonale sprawdzają się w przechowywaniu odpadów bez ryzyka ich wysypywania się. Dzięki temu Big Bag to nieoceniona pomoc podczas prac remontowych i porządków na działce.

Worki Big Bag – dlaczego warto je wybrać?

Sprzątanie nieczystości jest często najmniej przyjemną czynnością, którą trzeba wykonać przy przedsięwzięciach renowacyjnych czy generalnych porządkach. Kłopotliwa bywa również jego organizacja - ciężkie kontenery z metali lub tworzyw sztucznych często zajmują dużo miejsca i nie są mobilne. Worki Big Bag ze stabilizacją kształtu są perfekcyjną odpowiedzią na te problemy – wśród ich zalet należy wskazać przede wszystkim:

  • dużą pojemność - od 810 do aż 1296 litrów,
  • maksymalne obciążenie aż do 1000 kg,
  • mocne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie,
  • wykonanie z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału, jakim jest polipropylen.


Taki zestaw cech sprawia, że worki ze stabilizacją kształtu mogą z powodzeniem sprawdzać się przy różnego rodzaju pracach. Big Bag to świetna alternatywa dla kontenera, która sprawdzi się w każdym zadaniu: od uprzątania gruzu i innych odpadów remontowych aż po porządki w ogrodzie.

Stabilizacja kształtu - w jakiego rodzaju pracach sprawi się najlepiej?

Wzmocnienia na szwach, które zapobiegają przechylaniu się lub przewróceniu worka sprawiają, że pojemnik ma szeroką gamę zastosowań. Można w nich przechowywać gruz oraz odpady budowlane, sprawdzą się także jako mobilny kontener na ziemię, gałęzie i liście, które zbierzesz przy porządkowaniu ogrodu. Stabilizacja kształtu sprawia, że mogą przysłużyć się również w rolnictwie, na przykład jako tymczasowy magazyn na lekkie, sypkie plony. Big Bag to trwała, wytrzymała i wszechstronna opcja, która zaskoczy Cię nie tylko funkcjonalnością - w naszym sklepie możesz liczyć również na niezwykle atrakcyjne ceny!

Sprawdź również kategorię: Worki małe wentylowane