Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki polipropylenowe 16 products.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Sprzątanie po remontach i budowach, przechowywanie dużej ilości materiału czy zwykłe ogrodowe porządki — wszystkie te czynności mogą być znacznie trudniejsze, jeśli nie mamy odpowiednich pojemników. Jeśli czekają Cię prace, które wymagają przechowywania dużej ilości materiału, jednak dostępne miejsce nie pozwala Ci na wykorzystanie dużych kontenerów i koszy na śmieci, worki polipropylenowe będą doskonałym wyborem.

Oszczędność miejsca i czasu

Torby typu Big Bag nie mają sobie równych, jeśli chodzi o pomoc w organizacjach prac na mniejszą skalę. Nie wymagają zbyt wiele miejsca, a usztywniana struktura sprawia, że mogą być trzymane również na dworze – nie wywrócą się przy silnym wietrze. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że w jednym worku polipropylenowym możesz przechowywać nawet tonę materiału bez ryzyka jego uszkodzenia – a zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne pojemniki.

Worki polipropylenowe w rolnictwie

Praktyczne alternatywy dla ciężkich kontenerów doskonale sprawdzają się nie tylko w pracach remontowo-budowlanych. Worki propylenowe o dużych rozmiarach mogą doskonale sprawdzić się również w przechowywaniu sypkich materiałów. Można wykorzystać je w rolnictwie do wygodnego przechowywania zboża lub paszy dla zwierząt — dzięki nim skutecznie zaoszczędzisz miejsce w pomieszczeniach gospodarskich.

Łatwy transport i wytrzymała struktura

Dostępne w naszej ofercie worki Big Bag są polipropylenowe – wykonane z materiału o odpornej strukturze, który dobrze znosi zarówno narażenie na uszkodzenia mechaniczne, jak i ekstremalne warunki pogodowe. Wygodne uchwyty są dodatkowo znacznym ułatwieniem, jeśli chodzi o ich transport. Nie wymagają specjalistycznych pojazdów ani sprzętu do ich pakowania i przewozu.

Jeżeli więc szukasz wygodnych rozwiązań, które znacznie ułatwią Ci prace porządkowe i remontowe lub przechowywanie materiałów sypkich, nasza oferta jest dedykowana właśnie Tobie. W BigBag24.pl kupisz worki polipropylenowe w wielu różnych rozmiarach, a także z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak uchwyty cross-corner czy stabilizacja kształtu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybkie dostawy oraz najlepsze ceny toreb – przekonaj się o tym, składając zamówienie!