Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki Big Bag i akcesoria 42 products.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Posiadamy szeroki wybór toreb polipropylenowych lub jutowych, przeznaczonych do:

  • przechowywania odpadów,
  • magazynowania żywności,
  • składowania substancji granulowanych i sypkich.

W ofercie sklepu BigBag24 dostępne są worki kontenerowe w różnych rozmiarach. To niezwykle trwałe produkty, wytrzymałe na duży udźwig i dostosowane do składowania różnych substancji. Torby nylonowe zostały skonstruowane tak, abyś mógł nie tylko przechowywać w nich wybrane materiały, ale również przenosić je z miejsca na miejsce.

Do czego wykorzystasz nasze torby?

Dzięki solidnej konstrukcji dna worka kontenerowego i poręcznym uchwytom możesz składować i transportować węgiel, drewno lub żywność. Torby nylonowe typu Big Bag nadają się także do przechowywania żywności – ze względu na ich siateczkową tkaninę przepuszczają powietrze i wilgoć, umożliwiając bezpieczne składowanie owoców, warzyw lub zbóż.

W asortymencie dostępne są worki nylonowe i kontenerowe typu Big Bag o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz tutaj torby budowlane, gruzowe, ze stabilizacją kształtu, a także typu zasyp/wsyp. Posiadamy również akcesoria w postaci plandek, na których wygodnie usytuujesz torbę.

Rodzaje produktów w naszym asortymencie

W sklepie internetowym zakupisz produkty o różnych rozmiarach – tych bardziej i mniej standardowych. Worki typu Big Bag o dużych gabarytach są odporne na wilgoć i tym samym rozwój pleśni. Niektóre torby kontenerowe i nylonowe zostały wyposażone w siateczkę filtrującą i wentylującą, umożliwiającą prawidłowy przepływ powietrza. Posiadamy również worki typu Big Bag z lejem, które w łatwy sposób połączysz z konstrukcją zsypową.

Wygodny sposób na przechowywanie odpadów produkcyjnych

Nasze torby nie tylko ułatwią Twoją pracę, ale również pomogą zachować porządek w niezorganizowanej przestrzeni. Bez względu na to, czy pracujesz na budowie, w magazynie z produktami spożywczymi lub przy zbieraniu liści – nasze torby nylonowe zastąpią ciężkie i plastikowe kontenery na odpady. Artykuły sprawdzą się dla branży:

  • produkcyjnej,
  • przemysłowej,
  • budowlanej,
  • rolniczej,
  • spożywczej,

ale także do domowego użytku, np. podczas wykonywania prac w ogrodzie, segregowania śmieci lub zbierania kompostu.