Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Każdy, kto pracuje w branży budowlanej lub przeprowadzał mniejsze, lub większe prace remontowe, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele bałaganu to generuje. Taki chaos negatywnie wpływa na organizację pracy, a przede wszystkim opóźnia uzyskanie ostatecznego efektu. Worki Big Bag to rozwiązanie, które w sposób szybki i wygodny pozwala na pozbycie się zalegających odpadów.

Sklep z workami Big Bag w Krakowie oferuje swoim klientom różne rozmiary i kształty produktów. Dzięki temu jeszcze lepiej można dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Worek Big Bag jako alternatywa dla kontenera



Zamówienie kontenera na gruz i inne odpady budowlane to duże przedsięwzięcie logistyczne. Praktyczniejszym i dużo prostszym rozwiązaniem są worki Big Bag na odpady o różnych gabarytach. Przede wszystkim są one (przed załadunkiem) znacznie lżejsze i zajmują mało miejsca. Dzięki elastyczności nawet po ich napełnieniu można transportować je bez większych utrudnień. W ten sposób prościej jest zaplanować wywózkę śmieci i zyskać kontrolę nad postępem prac na placu budowy.

Dodatkową zaletą worków Big Bag to fakt, że pomieszczą one nawet 2 tony odpadów.

Big Bag - na jakie odpady?



Worki Big Bag nadają się na takie odpady jak m.in.: • szkło,
• materiały biodegradowalne np. trawa,
• zużyte panele,
• potłuczone kafle,
• plastikowe rury,
• gruzy po wyburzeniach,
• pustaki,
• dachówki,
• skruszony beton,
• wiadra po farbach,
• styropian.

Czego nie zaleca się wrzucać do worków typu Big Bag? Szczególnie niebezpieczne, a w niektórych przypadkach zwyczajnie niezgodne z prawem jest przechowywanie i transportowanie w tego rodzaju produktach azbestu, papy, wełny mineralnej, odpadów elektronicznych i komunalnych.



Dlaczego warto zaopatrzyć się w worki typu Big Bag?



Klienci, którzy od lat sięgają po worki typu Big Bag doceniają przede wszystkim ich trwałość, a także ergonomiczny kształt, ułatwiający szybkość załadunku. Wielkogabarytowość sprawia, że bez trudno pomieści się w nich zarówno gruz, jak i materiały pylące. Worki Big Bag o mniejszych rozmiarach spełnią swoją rolę przede wszystkim na niewielkich przestrzeniach remontowych i budowlanych.


Co istotne, worki Big Bag na odpady wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz czynników zewnętrznych. W związku z tym mogą być tymczasowo przechowywane na zewnątrz bez obaw o zawilgocenie.

Ważne jest jednak, aby zaopatrując się w sklepie w worki Big Bag zwrócić uwagę na ich gramaturę, udźwig i wymiary. Kluczowym parametrem jest również ilość uchwytów i rodzaj dna. Należy dobrać je do swoich potrzeb, tak aby zapewnić sobie jak największy komfort.