Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00 pod numerami telefonów +48 730 005 733 / +48 690 012 220 i pod adresem e-mail sklep@bigbag24.pl  

Worki Big Bag, inaczej wielkogabarytowe mają szerokie zastosowanie i doskonale sprawdzą się w przemyśle m.in.:

• budowlanym - składowanie gruzu,
• rolniczym - magazynowanie pasz i ziaren,
• spożywczym - przechowywanie żywności.

Elastyczne worki typu Big Bag wykonane zostały z wysoce wytrzymałej tkaniny polipropylenowej. Można używać je wielokrotnie, a ich ergonomiczne kształty zapewniają łatwość zarówno w transporcie, jak i oszczędność miejsca. Wśród wielu rodzajów worków Big Bag znaleźć można te z konstrukcją zasypową i wysypową, wielozawiesinowe, a także z obecnością stabilizatora. Dzięki temu idealnie nadają się do materiałów granulowanych i sypkich, w tym także pylących. Możliwość wykorzystania wkładki foliowej, gwarantuje całkowitą nieprzepuszczalność, co zwiększa bezpieczeństwo przechowywania.

Jakie worki Big Bag wybrać? Przy zakupie należy kierować się indywidualnymi potrzebami, uwzględniając takie parametry jak grubość materiału, konstrukcja, ilość uchwytów i nośność. Worki na zboże lub gruz Big Bag cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Jednozaczepowe i dwuzaczepowe worki Big BagWorki Big Bag na odpady i inne materiały mogą być zarówno jedno- jak i dwuzazepowe. Ich uchwyty i korpusy wykonane są z tkaniny polipropylenowej, co zapewnia im wysoką wytrzymałość. Rekomendowane są przede wszystkim do zawartości sypkiej, ponieważ wyróżniają się znacznie wyższą szczelnością niż produkty konkurencji.

Dokładna pojemność worków uzależniona jest od ciężaru nasypowego. Współczynnik bezpieczeństwa 5:1 lub 6:1 w przypadku materiałów niebezpiecznych została potwierdzona stosownym certyfikatem. 

W zależności od potrzeb worki typu Big Bag można nabyć z kolorowym, dwustronnym nadrukiem. W ofercie znaleźć można także worki czterozaczepowe, które dedykowane są przede wszystkim przechowywaniu materiałów budowlanych, ze względu na bardzo dużą wytrzymałość i większe gabaryty.